nedeľa 10. septembra 2017

Záver Východ road ligy mimoriadne úspešný

Štrnáste a záverečné kolo Východ road ligy a zároveň 1. ročník STD Domaša Tour sa 10. septembra konal za slnečného počasia neďaleko Prešova pri priehrade Domaša. Prítomných vyše 200 cyklistov a medzi nimi 22 žien bojovalo o prvenstvá vo svojich  kategóriách a aj o posledné body do záverečného hodnotenia Východoslovenskej ligy v cestnej cyklistike (VRL).

Tento 1. ročník STD Domaša Tour bol pre náš klub úspešný. Pretekov sa zúčastnili dvaja členovia CK CYKLOŠPORT Kežmarok, pričom obaja súťažili na kratšej 67-kilometrovej trati. Jana Víznerová obsadila vo svojej kategórii 2. miesto a Ľubomír Kollár 3. miesto.

Janka Víznerová v STD Domaša Tour druhé miesto

Ľubomír Kollár 3. miesto v STD Domaša Tour

Získané body obom zabezpečili aj fantastické umiestnenie v rámci VRL: Ľubomír Kollár zvíťazil vo svojej vekovej kategórii a prvenstvo v kategórii žien bez rozdielu veku sa podarilo získať aj Jane Víznerovej.